Lillien.pl

Suknia Mystic Navita, kolor biały, rozmiar 36

Strona główna » Komis ślubny » Suknie ślubne » Łódzkie » Łódź / Rawa Maz » Suknia Mystic Navita, kolor biały, rozmiar 36

Suknia ślubna Suknia Mystic Navita, kolor biały, rozmiar 36 kolor: biały rozmiar: 36

Suknia Mystic Navita, kolor biały, rozmiar 36

Suknie ślubne » Łódzkie » Łódź / Rawa Maz

Rozmiar: 36
Kolor: biały
Cena: 1500 do negocjacji

Osoba kontaktowa:
E-mail: e_linka2@o2.pl

Data dodania: 2011-10-24
Numer oferty: 856
Witam,
Mam do sprzedania białą suknię ślubną zakupioną w tym roku w salonie Cymbeline w Łodzi. Suknia była założona 2 razy - na ślub i wesele oraz do zdjęć plenerowych. Zarówno po weselu jak i po plenerze została poddana profesjonalnemu czyszczeniu. Jestem jej pierwszą właścicielką - dowód zakupu dostępny do wglądu.
Suknia pasuje mniej więcej na rozmiar 36 (wymiary na jakie została uszyta to: biust 82, talia 66, biodra 94), wzrost 163 + ok. 4-5 cm obcas. Jest sznurowana, tak więc można ją dopasować do sylwetki. Suknia posiada podpinany tren - z dwóch warstw - spodnia jest podczepiana na guzik, wierzchnia wiązana jest troczkami. Do sukni dołączam przeznaczoną do niej halkę (na 2 kołach).
Gratis mogę dodać: koronkowe bolerko (widoczne na zdjęciach), stroik do włosów (również widać go na zdjęciach) oraz buty w rozmiarze 37 firmy growikar (wzór 229/64, białe).
Suknię można przymierzyć w Łodzi (Chojny) oraz w Rawie Mazowieckiej po wcześniejszym umówieniu. Zainteresowane osoby proszę o kontakt mailowy: e_linka2@o2.pl.

Galeria zdjęć

suknia-slubna-suknia-mystic-navita-kolor-bialy-rozmiar-36-kolor-bialy-rozmiar-36-1.jpgsuknia-slubna-suknia-mystic-navita-kolor-bialy-rozmiar-36-kolor-bialy-rozmiar-36-2.jpgDSC_0114a.jpg