wesele w górach

Samochody ślubne - Kielce

Specjalnie dla mieszkańców Kielc i okolic, świętokrzyskie firmy przygotowały szeroki wybór usług ślubnych. Wśród nich dostępne są różnorodne samochody do ślubu w Kielcach. Miasto to liczy prawie 200 tysięcy mieszkańców i jest stolicą województwa, dlatego usługi są tutaj doskonale rozwinięte. W Kielcach działa wiele wypożyczalni samochodów, które w swoich ofertach posiadają nie tylko wynajem krótkoterminowy i długoterminowy, ale także bardzo atrakcyjne samochody z kierowcą. Takie auta do ślubu z Kielc to zarówno stylowe, białe limuzyny z luksusowym wyposażeniem (Chryslery, Lincolny, Mercedesy), jak i klasyczne pojazdy w nowoczesnym stylu.

Przed skorzystaniem z usług wypożyczalni, warto dokładnie prześledzić warunki wynajmu. Każde ustalenie powinno znaleźć się w podpisywanej umowie. W takim dokumencie muszą pojawić się dane wynajmującego i najemcy zamawiającego samochód do ślubu z Kielc, data realizacji zlecenia oraz model wybranego auta. W umowie warto również określić kolor samochodu. Niejedna wypożyczalnia posiada kilka pojazdów takiego samego modelu. Pary Młode marzące o białym czy złotym samochodzie ślubnym będą rozczarowane, gdy przyjedzie auto w kolorze czarnej perły, dlatego warto zadbać o sformalizowanie nawet najdrobniejszych szczegółów.

Samochody ślubne w Kielcach

Samochody ślubne w pobliżu Kielc

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 123 km od Kielc)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 123 km od miejscowości Kielce)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Tomaszów Mazowiecki
Samochody ślubne Biała Rawska
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Rawa Mazowiecka
Samochody ślubne Lubań