Iluzjonista Tomasz Jusza

Samochody ślubne - Przemyśl

Poszukujecie właśnie samochodu do ślubu na Podkarpaciu? Oferty przemyskich wypożyczalni samochodów powinny w pełni spełnić Wasze oczekiwania. Przemyśl to piękne miasto w woj. podkarpackim. Miejscowość ma niecałe sześćdziesiąt pięć tysięcy mieszkańców i doskonale rozwinięty sektor usług ślubnych. Auto do ślubu z Przemyśla z powodzeniem można znaleźć nie tylko w ofertach wypożyczalni samochodów, ale także przedsiębiorstw specjalizujących się na co dzień w przewozach osobowych, firmach świadczących usługi taksówkarskie. W Przemyślu i okolicach nie brakuje również firm, których specjalnością są usługi ślubne – m.in. wynajem eleganckich pojazdów.

Przed rezerwacją konkretnej oferty, warto dokładnie przejrzeć ogłoszenia firm oferujących samochód do ślubu w Przemyślu i okolicach. W ten sposób można wybrać modele klasyczne, luksusowe (np. długie limuzyny oraz samochody retro). Pary Młode, które marzą o nietypowym aucie i nie mogą go znaleźć w Przemyślu, powinny przejrzeć również oferty w stolicy województwa, czyli Rzeszowie.

Samochody ślubne w Przemyślu

Samochody ślubne w pobliżu Przemyśla

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 247 km od Przemyśla)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 247 km od miejscowości Przemyśl)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Dębica
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Maków Podhalański
Samochody ślubne Koronowo
Samochody ślubne Gubinek