Lillien.pl

Samochody ślubne - Warszawa

Strona główna » Samochody ślubne » Mazowieckie » Warszawa » Mercedes-Retro.pl

Mercedes-Retro.pl

Warszawa, Jabłonna, MERCEDES-RETRO.PL

Telefony: kom. 605 145 839
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.mercedes-retro.pl

Witam serdecznie

Od kilku lat zajmujemy się wynajmem samochodów do ślubu przez ten czas zdążyliśmy dobrze poznać ten biznes i wymagania klientów za priorytet stawiamy sobie pełną satysfakcję Pary Młodej cechuję nas wysoka kultura osobista oraz punktualność. Działamy głównie na terenie Warszawy i woj. mazowieckiego, chociaż mieliśmy też zlecenia w woj lubelskim, podlaskim, warmińsko-mazurskim i łódzkim Mamy do zaoferowania trzy auta.

Mercedes W110 śnieżnobiały z 1963 roku ze skórzaną tapicerką w kolorze czerwonym popularnie nazywany skrzydlakiem. Nasz Mercedes to jeden z kilku takich pojazdów w Polsce, który rewelacyjnie prezentuje się i robi naprawdę duże wrażenie. Luksusowy zabytek, przekłuwający uwagę przechodniów nie tylko swoim majestatycznym wyglądem ale szofer stosownie ubrany stanowi idealne dopełnienie

Mercedes W115 ciemnogranatowy z 1975 roku z jasną skórzaną tapicerką w kolorze ecrue. Niezwykła sceneria, klasyczne piękno zabytkowego auta i dystyngowany szofer... to gwarancja usługi na najwyższym poziomie w rozsądnej cenie. Auto często wykorzystywane do produkcji filmowych i telewizyjnych, ostatnio Hans Kloss Stawka większa niż śmierć.

Jaguar XJF biały/ecrue z 1989 roku, biała skórzana tapicerka i drewniany wykończenia. Oferujemy Państwu do wynajmu ekskluzywną limuzynę marki Jaguar Doskonale wyposażone wnętrze w połączeniu z dynamicznym silnikiem daje niezwykły komfort podróżowania. Auto posiada klimatyzację, dzięki czemu letnie upały nie są dokuczliwe.

Pełna prezentacja foto/video na naszej stronie www.mercedes-retro.pl
zapraszam i pozdrawiam
Sławomir Jan Chmielewski

Mercedes-Retro.pl - Galeria zdjęć