Deco Mariage

Samochody ślubne - Nowy Sącz

Bierzecie ślub w Nowym Sączu lub jego okolicach? Lokalne wypożyczalnie samochodów oraz firmy świadczące usługi z branży ślubnej przygotowały wiele ofert, które pozwolą Wam wybrać wymarzony samochód w wyjątkowym stylu. Auta do ślubu z Nowego Sącza to prawdziwy przekrój pojazdów z różnych epok – od eleganckich, nowoczesnych limuzyn przez klasyczne, ponadczasowe modele aż po zaskakujące samochody retro, które przyciągną nie tylko wzrok wszystkich gości weselnych, ale i przechodniów.

Dla osób marzących o luksusowym środku transportu wypożyczalnie przygotowały limuzyny. Są to efektowne Lincolny oraz inne pojazdy, które większość z nas kojarzy wyłącznie z hollywoodzkich produkcji i portali plotkarskich piszących o największych gwiazdach filmu i muzyki.

Nowosądeckie limuzyny do ślubu pozwolą Wam poczuć się niczym największe sławy show biznesu. Pojazdy często posiadają skórzaną tapicerkę, podgrzewane fotele, przyciemniane szyby i rozkładany dach. Taki samochód do ślubu z Nowego Sącza to kwintesencja luksusu. Na nowożeńców może czekać barek z butelką zmrożonego szampana i eleganckimi kieliszkami.

Samochody ślubne w Nowym Sączu

Samochody ślubne w pobliżu Nowego Sącza

AUTOVETUS

Kraków, ul. Mariana Domagały 15 (w odległości ok. 88 km od Nowego Sącza)

Telefony: kom. 605 545 285
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.autovetus.pl

Inne: Oferujemy wynajem zabytkowych i unikalnych samochodów na wesela, śluby, imprezy okolicznościowe. Zapraszamy do zapoznania się z nasza ofertą,którą stale poszerzamy o nowe pojazdy. W galerii na naszej stronie możecie państwo zobaczyć oferowane przez nas samochody, jak również te, które restaurujemy.

Realizacja: Kraków i okolice

Auta i limuzyny do ślubu

Kraków (ok. 88 km od miejscowości Nowy Sącz)

Telefony: kom. 606 137 205
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.nasluby.pl

Inne: Wynajem samochodów i przewozy okazjonalne. Oferujemy luksusowe samochody i limuzyny. Posiadamy ekskluzywne auta amerykańskie: Limuzyna Chrysler PT - biała perła, Chrysler 300C 5.7 HEMI - czarna perła, Cadillac BLS - czarna perła, Chrysler PT Cruiser - złoty. Przystrojenie samochodu w cenie wynajmu.

Zobacz także:

Samochody ślubne Dębica
Samochody ślubne Kraków
Samochody ślubne Maków Podhalański
Samochody ślubne Trzebunia
Samochody ślubne Sokółka