wesele w górach

Sale weselne - Starachowice

Nadal nie zdecydowaliście o sali weselnej w Starachowicach? Pytaliście znajomych, szukaliście opinii, ale bezskutecznie? Mamy dla Was dobrą wiadomość – www.planowaniewesela.pl to wiodący katalog z ofertami najpopularniejszych lokali, w jakich możecie przyjąć 100, 200, a nawet 300 gości z całej Polski. W Wasze ręce oddajemy starannie wyselekcjonowaną bazę, na którą składają się restauracje, hotele, sale bankietowe i zajazdy polecane przez Młode Pary.

Zachęcamy Was do zapoznania się z listą wyróżnionych lokalizacji, do których przypisaliśmy znaczniki – Popularne oraz Godne Polecenia. Wśród nich sale weselne Starachowice, które słyną z doskonałej, profesjonalnej obsługi, bogatego wyposażenia, doskonałego zaplecza noclegowego oraz bogatego portfolio atrakcji dla dzieci.

Zarezerwowaliście już wolny termin? Nie? Czasu macie niewiele, bo ponad połowa wszystkich sal weselnych w Starachowicach w tym sezonie jest już w 100% obłożona. Jeśli chcecie, na wybrane oferty możecie odpowiedzieć bezpośrednio (np. telefonicznie) lub przy wykorzystaniu formularzy kontaktowych, które przypisaliśmy do każdej pozycji w naszym katalogu.

Sale weselne w Starachowicach

Sale weselne w pobliżu Starachowic

Dom Weselny Orient

Borowiec (koło Tarczyna), ul. 3-go Maja 10 (Starachowice w odległości ok. 129 km)

Telefony: tel. 22 727 86 13, kom. 505 098 025
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.domweselny.biz.pl

Ilość miejsc: 300

Restauracja Calvados

Lublin, ul. Fabryczna 5a (ok. 129 km od miejscowości Starachowice)

Telefony: tel. 81 444 50 44, kom. 510 122 207
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.restauracjacalvados.pl

Ilość miejsc: 120

Zobacz także:

Sale weselne Końskie
Sale weselne Warka
Sale weselne Mielec
Sale weselne Marysin
Sale weselne Skarbimierz (koło Brzegu)