wesele w górach

NIEPOWTARZALNA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Strona główna » Komis ślubny » Suknie ślubne » Zachodniopomorskie » Szczecin / Warzymice » NIEPOWTARZALNA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Suknia ślubna NIEPOWTARZALNA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!! kolor: IVORY rozmiar: 36/38

NIEPOWTARZALNA!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!

Suknie ślubne » Zachodniopomorskie » Szczecin / Warzymice

Rozmiar: 36/38
Kolor: IVORY
Cena: 2500 zł

Osoba kontaktowa: Kasia
Telefon: 501 306 770
E-mail: kasiuniamat@wp.pl

Data dodania: 2011-07-28
Numer oferty: 738
Piękna, niepowtarzalna, kobieca i sexowna suknia ślubna. Suknia użyta została raz, jest w stanie bardzo bardzo dobrym, po czyszczeniu i odświeżeniu. Suknia koloru IVORY. Gorset w szpic na prawą stronę, tył sukni przeźroczysty z wzorami przyszywanymi ręcznie wysadzany kamieniami. Suknia jest z lekko obniżonym stanem. Całe piękno sukni nadaje jej dół. Na bazie sukni jest ręcznie przyszywany tiul, specjalnie zamawiany i upięty nadaje sukni piekny i niepowtarzalny kształt. Suknia na lewą nogę jest wycięta. Sprawia to efekt krótszej z przodu. Dodatkowo dokladam specjalnie do sukni zamawiany weolon z tego samego tiulu i wysadzany kamieniami. Welon jest w stylu sukni co dopełnia całościowy wygląd. Do sukni jest również metrowy tren dopinany na zamek. Suknia jest na rozmiar 36/38. Jeśli jesteś zainteresowana i chcesz więcej zdjęć proszę o informacje. Ta suknia sprawi, że każdy zaniemówi z zachwytu :) Poczuj się jak gwiazda w ten jeden, wyjątkowy dzień.

Galeria zdjęć

suknia-slubna-sprzedam-suknie-slubna-kolor-ivory-rozmiar-36-38-1.jpgsuknia-slubna-sprzedam-suknie-slubna-kolor-ivory-rozmiar-36-38-2.jpg