Lillien.pl

Suknia ślubna, nowa kolekcja Emmi Mariage, princessa

Strona główna » Komis ślubny » Suknie ślubne » Zachodniopomorskie » Szczecin, Police » Suknia ślubna, nowa kolekcja Emmi Mariage, princessa

Suknia ślubna Suknia ślubna, nowa kolekcja Emmi Mariage, princessa kolor: Biały rozmiar: 34-38

Suknia ślubna, nowa kolekcja Emmi Mariage, princessa

Suknie ślubne » Zachodniopomorskie » Szczecin, Police

Rozmiar: 34-38
Kolor: Biały
Cena: 1100 zł (do negocjaji)

Osoba kontaktowa:
E-mail: marttia@o2.pl

Data dodania: 2014-01-20
Numer oferty: 1439
Witam,
Mam do sprzedania Sukienką Ślubną z kolekcji Emmi Mariage 2013 - Doreen.

Sukienka używana była w dniu ślubu, ale jej stan jest bardzo dobry. Szyta była w salonie sukien ślubnych na wzrost 170 cm + 9 cm obcas (bardzo łatwo ją skrócić). Będzie odpowiednia na Panny Młode noszące rozmiary 34, 36 i 38, z powodu wiązanego gorsetu.

Sukienka składa się z wielu warstw tiulu, gorsetu z delikatnymi drapowaniami i oryginalnym ramiączkiem z aplikacjami. Atutem tego ramiączka jest fakt, że można je schować lub przypiąć według upodobań. Można także do niej dodać szarfę w dowolnym kolorze.
Jest to bardzo kobieca sukienka w stylu księżniczki, ale zarazem delikatna i prosta, co nadaje uroku i podkreśla urodę Panny Młodej.

Zachęcam do kontaktu w celu uzyskania większej ilości zdjęć lub do przymiarki sukienki.

Galeria zdjęć

suknia-slubna-suknia-slubna-nowa-kolekca-emmi-mariage-princessa-kolor-bialy-rozmiar-34-38-1.jpgsuknia-slubna-suknia-slubna-nowa-kolekca-emmi-mariage-princessa-kolor-bialy-rozmiar-34-38-2.jpgsuknia-slubna-suknia-slubna-nowa-kolekca-emmi-mariage-princessa-kolor-bialy-rozmiar-34-38-3.jpg