Lillien.pl

Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Strona główna » Komis ślubny » Suknie ślubne » Małopolskie » Kraków » Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Suknia ślubna Suknia Ślubna Cymbeline - Estella kolor: Ecru rozmiar: 38

Suknia Ślubna Cymbeline - Estella

Suknie ślubne » Małopolskie » Kraków

Rozmiar: 38
Kolor: Ecru

Osoba kontaktowa: Ania
E-mail: jewellery1@o2.pl

Data dodania: 2011-07-08
Numer oferty: 693
Witam wszystkie Panny Młode ;)!
Mam do sprzedania piękną, łączącą modę, a zarazem elegancję suknię ślubną firmy Cymbeline – model Estella. (Nowiutka prosto z salonu, kolekcja 2011r – używana będzie oczywiście tylko przeze mnie).
Suknia przede wszystkim bardzo leciutka i wygodna, co jest niezmiernie ważne spędzając w niej caaałą noc;) Nowoczesna ale również zmysłowo – romantyczna. Ja osobiście czuję się w niej jak królewna…;)! Zresztą osądzicie same w praktyce;) Serdecznie zapraszam już dziś do kontaktowania się ze mną na podany poniżej adres w celu umówienia spotkania i ustalenia szczegółów(ponieważ obecnie jestem w Dublinie). Mój ślub odbędzie się w lipcu br. a potem suknia do waszej dyspozycji. Teraz kilka ważnych informacji:
Firma: Cymbeline (kolekcja 2011r)
Model: Estella
Kolor: Ecru
Rozmiar: 38 (oryginalny rozmiar 38, suknia delikatnie dopasowana do mnie jednakże salon prowadzi na tyle świetnie przeróbki, że w miarę potrzeb istnieje możliwość np. odwinięcia dołu w celu przedłużenia sukni, bądź boków aby nieco poszerzyć. )
Cenę oczywiście ustalamy w oparciu o cenę w salonie oraz stan sukni (uwierzcie, że zależy mi na pozostawieniu jej w jak najlepszym stanie oraz na obopólnym zadowoleniu zarówno waszym jak i moim ;)). Rzecz jasna biorę pod uwagę, iż będzie już wtedy suknią „używaną” tak więc cena oczywiście znacznie niższa niż cena z salonu. (Oryginalna cena z salonu 5300zł +haleczka 200zł).
KONTAKT: jewellery1@o2.pl
Pozdrawiam was kobitki i czekam na wiadomości;)
Ania

Galeria zdjęć

suknia-slubna-suknia-slubna-cymbeline-estella-kolor-ecru-rozmiar-38-1.jpg