Lillien.pl

Fotografia ślubna - Warszawa


Studio Bluebird

Warszawa

Telefony: kom. 721 870 102
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: studiobluebird.pl

Chcemy zaoferować Wam uwiecznienie najpiękniejszych chwil w Waszym życiu. Fotografię ślubną i film ślubny wykonujemy jak najbardziej profesjonalnie. Pragniemy być z Wami od samego początku, nie reżyserujemy, chcemy abyście czuli się z nami swobodnie. Zależy nam abyście mogli poczuć się w tym dniu szczególnie i wyjątkowo.

Działamy od 2013 roku. Kochamy to co robimy. Uwiecznianie momentów takich jak ślub sprawia, że za aparatem i kamerą nieraz pojawia się uśmiech! Miarą naszego sukcesu jest radość i wzruszenie wymalowane na Waszych twarzach kiedy oglądacie stworzoną przez nas historię.

Oboje jesteśmy wiernymi użytkownikami sprzętu Canon. Warto w tym miejscu zaznaczyć, że materiały filmowe wykonywane są u nas techniką DSLR.

Posiadamy pozwolenie na fotografowanie i filmowanie podczas celebracji liturgicznych wydane przez Kurię Metropolitalną w Łodzi, które ważne jest w całej Polsce.

Jeżeli jesteście zainteresowani współpracą z nami przy reportażu ślubnym, sesji plenerowej czy też chcielibyście uwiecznić inne ważne dla Was momenty, zapraszamy do kontaktu!

Zapraszamy również do odwiedzania naszego fanpage: https://www.facebook.com/st.bluebird/

Studio Bluebird - Galeria zdjęć