wesele w górach

Fotografia ślubna - Wrocław

MPHOTO.PL

Wrocław

Telefony: kom. 730 520 145
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: mphoto.pl

Realizacja: Województwo Dolnośląskie, Opolskie, Śląskie

Oferuję wysoką jakość i profesjonalne usługi fotograficzne. Zawsze staram się uchwycić niepowtarzalne chwile z życia a także realizować zdjęcia zgodnie z Państwa życzeniami.
Do każdego fotografowania podchodzę indywidualnie dzięki czemu możemy osiągnąć precyzyjnie dopasowaną sesję zdjęciową spełniającą oczekiwania klienta.

Ślub to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu. Warto zachować te chwile na dłużej w postaci zdjęć. Fotoreportaż ślubny zaczynam od przygotowań, następnie uwieczniam ceremonię a podsumowaniem jest weselna zabawa. Dodatkowo wykonuję także plenerową sesję w magicznych miejscach wyszukanych specjalnie na tę okoliczność.

Fotografia ślubna jest pamiątką na całe życie, która przypomina małżonkom o tym najszczęśliwszym w ich życiu dniu. W pracy fotografa ważne jest nie tylko wprawne oko, ale także umiejętność wyczucia chwili i intuicja.
Jestem wielkim miłośnikiem fotografii, która jest dla mnie życiową pasją. Dzięki temu nie wykonuję swojej pracy mechanicznie, a poświęcam się jej w całości. Dlatego uchwycone przeze mnie ujęcia są tak głębokie i urzekające.

Pełna oferta ślubna dostepna na mojej stronie internetowej

Ceny już od 1500 zł

MPHOTO.PL - Galeria zdjęć