DodatkiWeselne.pl

Atrakcje weselne - Przeźmierowo (koło Poznania)

Strona główna » Atrakcje weselne » Wielkopolskie » Przeźmierowo (koło Poznania) » Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne

Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne

Przeźmierowo (koło Poznania)

Telefony: kom. 600 332 883
E-mail: wyślij wiadomość
Strona WWW: www.fajerwerkowo.pl, www.fajerwerkowo.pl,

Inne: Profesjonalny pokaz sztucznych ogni na Twoim weselu! 25 lat doświadczenia, ponad 2000 realizacji o różnym rozmachu w kraju i za granicą. Cztery zespoły pirotechników. Unikalne efekty i sprawdzone produkty najwyższej jakości (prod. chińskiej i europejskiej). Zapraszamy do współpracy.

Realizacja: Cała Polska (Poznań, Szczecin, Kraków, Warszawa, Gdańsk, Wrocław, Katowice, Łódź, Bydgoszcz, Lublin)

WYJĄTKOWE CHWILE W SPECJALNEJ OPRAWIE

Oferujemy Państwu jedyne w swoim rodzaju inscenizacje pirotechniczne, które nadadzą właściwą rangę Waszemu wydarzeniu i sprawią, że każdemu z jego uczestników na długo zapadną w pamięci. 

Z myślą o realizacjach weselnych przygotowaliśmy specjalną ofertę dla oprawy tego typu uroczystości. Zawiera ona prezentacje, które mogą efektownie zaakcentować wybrane momenty w tym najważniejszym dniu (zarówno podczas uroczystości ślubnej jak i zabawy weselnej), a uwiecznione w odpowiedni sposób stanowić jedyną w swoim rodzaju pamiątkę na całe życie!Wybierz swój ulubiony kawałek muzyczny i zorganizuj wraz z nami niezapomniany pokaz sztucznych ogni, którym zachwycisz przybyłych gości weselnych. GWARANCJA I BEZPIECZEŃSTWO

Widowiska przeprowadzamy w każdych warunkach atmosferycznych, szczególną uwagę przywiązując do bezpieczeństwa widzów. Do obsługi naszych inscenizacji wykorzystujemy najwyższej jakości profesjonalny system elektroniczny, który umożliwia sterowanie oraz kontrolę widowiska w każdym momencie trwania. Zsynchronizowanie poszczególnych elementów pokazu z muzyką, nadaje widowisku odpowiedniej dynamiki i pozwala uzyskać jeszcze więcej znakomitych efektów.

Podejmując się zleconego zadania, dbamy o każdy szczegół realizacji. W ramach przedsięwzięcia gwarantujemy Państwu:

- indywidualną konsultację,
- wizję lokalną w miejscu realizacji,
- zgłoszenie i przygotowanie dokumentacji techniczno-organizacyjnej pokazu do odpowiednich służb (policji, PAŻP, WOPR),
- ubezpieczenie OC,
- przygotowanie terenu,
- realizację pokazu wg. ustalonego scenariusza,
- uprzątnięcie terenu.

A GDYBY TAK ZASKOCZYĆ CZYMŚ JESZCZE?

Zapraszamy do wzbogacenia weselnego pokazu sztucznych ogni o dodatkowe elementy, które doskonale wpasowują się w uroczystość i pozwalają nadać jej zupełnie innego wymiaru.

Kaskada iskrzących fontann
- Wylatujące srebrne lub złote iskry mają szeroki wachlarz zastosowań i świetnie nadają się do wkomponowania ich w uroczystość weselną. Mogą stanowić również idealne tło dla sesji zdjęciowej.

Płonące serca lub litery
- Efektowne płonące czerwone serca w otoczeniu srebrnych fontann znakomicie wpasowują się w charakter uroczystości weselnej a pokazowi sztucznych ogni nadają nowego wymiaru.

Fajerwerki na wodzie
- Pokaz realizowany w sąsiedztwie akwenu? To znakomita okazja, aby zaskoczyć wszystkich efektami wylatującymi wprost... z wody. Twoi goście będą przecierać oczy ze zdumienia!

Płonące wodospady
- Zaskakujące wejście lub przejazd młodej pary może doskonale podkreślić szeroka kaskada spadających iskier przybierająca efekt wodospadu.

 

Na realizacje weselne polecamy Państwu również:

Wygodne w użyciu ZESTAWY pirotechniczne "High-Tech DSO"

Dzięki wysokiej jakości bezobsługowym zestawom pirotechnicznym "High-Tech DSO" zorganizujesz swój własny niezapomniany pokaz, bez konieczności angażowania zespołu pirotechników.
Ze względu na nieduży koszt oraz łatwość w transportowaniu, z naszych zestawów od wielu lat z zadowoleniem korzystają właściciele hoteli, restauracji, przedstawiciele miast i gmin oraz organizatorzy prywatnych imprez. Duży wachlarz oferowanych wariantów, pozwala dopasować wielkość pokazu do budżetu imprezy.

Szczegółowe informacje oraz cennik:
Tel: +48 600 332 883
www.fajerwerkowo.pl
www.facebook.com/fajerwerkowo/

Fajerwerkowo - widowiska pirotechniczne - Galeria zdjęć